MC DIAM

Firma MC DIAM od 1991 roku funkcjonuje w Polsce jako dystrybutor maszyn, narzędzi oraz chemii w przemyśle. Jesteśmy rzetelnym dostawcą o szerokim zakresie usług. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych doradców. Reprezentujemy w Polsce światowych liderów w dziedzinie m.in.: linii do produkcji szkła zespolonego, pieców do hartowania szkła, linii do prelaminacji, linii do rozkroju i automatycznego magazynowania lub sortowania szkła.

www.mcdiam.com.pl

SSAWKI DO SZKŁA

Prawidłowo dobrane ssawki pozwalają na ergonomiczną i bezpieczną pracę ze szkłem. Dział SSAWKI DO SZKŁA jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w realizowaniu kompleksowych projektów, część naszego zespołu wyspecjalizowała się w urządzeniach do manipulowania szkłem. Mamy szeroką wiedzę o różnych obszarach produkcji i z chęcią wesprzemy Cię w wyborze najlepszego urządzenia.

Jak pracujemy ?

Zrzut ekranu 2019-04-18 o 00.20.44.png

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dobór odpowiedniego zawiesia sprowadza się do analizy potrzeb i weryfikacji warunków pracy. W naszej ofercie posiadamy ponad 50 typów urządzeń. Dzięki różnorodnym opcjom każde z nich może zostać skonfigurowane, tak by najlepiej spełniać swoje zadanie na konkretnym obszarze produkcji.

Realizujemy projekty kompleksowo. Zaczynamy doradzając w wyborze odpowiedniego, urządzenia wraz z suwnicą lub żurawiem. Przygotowujemy niezbędne projekty i dokumentację. Dostarczamy całość. Kończymy na instalacji. Uczestniczymy przy odbiorze UDT. Świadczymy serwis i konserwację urządzeń. Dzięki dużemu doświadczeniu gwarantujemy sprawny przebieg inwestycji !


Nasi partnerzy:

 

Systemy podwieszania dostarcza ABUS CRANE SYSTEM POLSKA. Jeden z wiodących europejskich producentów dźwignic halowych. Ścisła specjalizacja od 1963 roku w projektowaniu i wytwarzaniu standardowych urządzeń dźwignicowych najwyższej jakości z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Bystronic glass należący do Glaston Group, posiada ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji ram ssawkowych oraz linii do obróbki szkła. Urządzenia Bystronic glass z naszej oferty od podstaw są produkowane w macierzystej fabryce w Niemczech.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji

Zespół MC DIAM